Heerder Archeologie

Zaterdag 17 juni 2023

Nationale Archeologie dagen in Heerde

De Nationale Archeologiedagen worden georganiseerd door de Stichting Nationale Archeologiedagen. De Stichting zet zich in om de Nederlandse archeologie toegankelijker te maken voor iedereen, zodat veel meer mensen kunnen genieten van al het leuke en leerzame dat deze spannende wetenschap te bieden heeft.  Zaterdag 17 juni is tijdens de nationale archeologie dag bij Villa Jacoba veel te doen. Heel bijzonder is dat de Archeo Hotspot naar Heerde komt, bij de Hotspot kunnen veel activiteiten worden gedaan. Naast het maken van potjes met Veluws landschap, foto’s laten maken met oude kettingen en het namaken van grafheuvels worden er ook lezingen in Villa Jacoba gehouden. Ria ter Velde zal de kinderen helpen met het maken van duimpotjes en natuurlijk is er een bodemvondsten spreekuur. Natuurlijk is het Museum Heerde open en kun je naar de prachtige stenen en fossielen kamer komen kijken en vragen stellen. Het Heerder Museum Villa Jacoba is van 12.00 tot 17.00 uur geopend en is gratis te bezoeken. Meer info www.heerderhistorischevereniging.nl